Knight Online

Knight Online

8,2 MNTPUAN

Knight Online, MGame Corporation ve Noah System bünyesinde tasarlanmış ve NTTGame bünyesinde yayını yapılan, çok oyunculu, çok büyük bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Dünyanın değişik yerlerinde bulunan çok sayıda firma tarafından ücretsiz (Free2Play) yada ücretli (Pay2Play) olarak oynama imkanı sunulan Knight Online'ın toplamda 80'den çok devlette milyonlarca oyuncu potansiyeline sahiptir.

Bu oyunda mevcut para birimine "Cash" adı verilmektedir. Knight Online Cash sistemi sayesinde oyunda çok ileri seviyelere ulaşabileceksiniz. Online oyunlar arasında en fazla oynanan oyunlar arasında olan Knight Online, macera sevenlere yeni heyecanlar sunuyor. 

Knight Online oyununda kontrol altına alınabilen  iki farklı ırk ve her iki ırk için beş değişik karakter sınıfı temin edilebilmektedir. Bu sebeple oyunda şahıslar arasında en çok fark oluşturacak şey ırk ve sınıf seçimi sırasında doğru bir tercih yapabilmektir.

Knight Online oyununda sınıflar ise; Warrior (Savaşçı), Rogue (Okçu, Suikastçi), Magician (Büyücü), Priest (Rahip/Ruhban Sınıfı), Porutu ve Kurian olmak üzere 6 ana karakter sınıfı bulundurmaktadır. Bu sınıflar da kendi içerisinde yeteneklerine göre sınıflandırıldıkları gibi, oyuncular tarafından tasarımlarından değişik gayeler için kullanılan (örneğin Battle Priest) sınıflar da bulunmaktadır.

Online oyunlar oynamayı tercih ettiğiniz anda en önemli konu güvenilir bir firma bulmanızdır. Özellikle bu oyuna ilk başlayanların en büyük sorunlarından birisi güvenilir bir yer bulamamalarıdır. Oyuna başlayan kullanıcılar karakterini seçerek oyuna başladıktan sonra bir çok emek harcayarak zaman geçirirler. Tam olarak oyuna adepte olacakları anda firmanın kapandığını öğrenirler. Bu onlar için çok büyük bir yıkıma neden olur. Bu tür sıkıntılarla karşılaşmak istemiyorsanız Knight Online Karekter Satışı yapacağınız firmayı çok ama çok dikkatli davranarak seçmelisiniz. 

Seçeceğiniz firmanın en önemli özelliği uzun bir geçmişe sahip olmasıdır. Özellikle yeni açılmış olan firmaları tercih etmemelisiniz. Seçeceğiniz firma hakkında kullanıcı yorumlarına çok dikkat edin ve tavsiye edilen firmaları tercih edin. Tüm bunların yanında firmanın ne kadar kaliteli bir yapıya sahip olduğunu çok iyi bir şekilde araştırın ve fiyat politikasının da uygun olmasına özen gösterin.

 

Tüm Çekilişler

YORUM GÖNDER MÜŞTERİ YORUMLARI