Kung Fu

Kung Fu

8,2 MNTPUAN

Son zamanların en fazla oynanan oyunlarının üreticisi olan OASIS Games’den yine çok talep görecek ve tamamen Türkçe Kung Fu oyunu piyasaya sürüldü. İnternet aracılığıyla oynanan oyun 2.5D boyutlu ve MMORPG tarzında tasarlanmış bir oyundur. Her zaman yeni sunucu açıldığını ve sunucuların baya sür'atli olduğunu hatırlatalım. Özellikle oyun oynarken bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyun tam da size göre.

Oyun içerisinde uzak doğu kültürünün, motif motif çok iyi bir şekilde işlendiğini belirtmeliyiz. Çakralar, meditasyon, kıfayetler, silahlar vb. çok daha fazla kısımda uzak doğunun kendine has havasını algılayabiliyorsunuz. Oyunda bulunan 4 değişik karakter sınıfı da yine bu şekilde dizayn edilmiştir. Tai Chi, Şaman, Shaolin ve Samuray ismi verilen bu sınıfların erkek ve kadın karakterleri kendilerine yer bulabilmektedir.

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da karakterlerin her birinin değişik nitelikleri, artı ve eksi davranışları bulunmaktadır. Oyuna ilk giriş yaptığınız sırada tercih edeceğiniz karakteri daha sonra değiştiremeyeceğinizi unutmamalısınız. Bundan dolayıdır ki doğru bir seçimde bulunmak için iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun içerisinde bulunan karakterlerin ilerleyen aşamalarda evlenmesine olanak sağlanmaktadır. Bu sebeple kadın bir karakter seçiminizin bu artı özellik veren işlemi daha kolay uygulayabilirsiniz. Tabi kadın bir karakter tercih etmede herhangi bir sakınca görmezseniz.

Kung Fu oyununun en değişik özelliklerinden birisi ise otomatik saldırı düzenleye bilmenizdir. Bu şekilde bir olayı lehinize kullanabilir ve her zaman fareye tıkla, klavyeye bas derdi yaşamadan oyunu rahatlıkla oynaya bilirsiniz. Siz nasıl bir taktik izleyeceklerini belirlersiniz, saldırılacak düşmanın bölgesine gider ve otomatik saldırı emri verirsiniz. Karakteriniz bu kısımda otomatik olarak saldırı düzenleyecektir, bakır toplar, eşyaları alır ve sizin belirteceğiniz diğer işlemleri yerine getirir.

Kung Fu oyununda çok sayıda ayrıntı yer almaktadır. Ana görevler, yan görevler, meditasyon, elit düşman, fare avı, boss savaşı, birlik katkısı, birlik becerileri, stand açma, mor ekipman bulma, binek eğitimi, binek gelişimi, beceri öğrenme, meridyen ve çok daha fazlası oyun içinde mevcuttur. Bu kadar karmaşık bir yapı ve yapılması gerekli olan işlerin içerisinde kendinize oyunu rahatlıkla oynayabileceğiniz bir firma bulmalısınız. Bunun için size Mntgame firmasını gönül rahatlığıyla önerebiliriz. Özellikle Kung fu Kulce Satışı noktasında sizlerin her ihtiyacına cevap verebilecek tarzda bir firmadır. Yetenekli ve işini severek yapan Mntgame çalışanları sayesinde işleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirirken aynı zamanda sağlam bir alt yapıya sahip olmasından dolayı kaygısız olarak oyununuza devam edebilirsiniz.

 

ÜRÜN ADI PRODUCT NAME

PUAN POINT

STOK DURUMU STATUS

BİRİM FİYATI PRICE

ADETİ CUSTOM

İŞLEM MOVEMENTS

Tüm Çekilişler

YORUM GÖNDER MÜŞTERİ YORUMLARI