League of Legends Türkiye

League of Legends Türkiye

8,2 MNTPUAN

League of Legends (kısaca LoL, Türkçe manası ise: Efsaneler Ligi), Riot Games bünyesinde tasarlanan ve yayınlanma işlemine geçilen video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sunulmuştur. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients (DotA) haritasını tasarlayan Steve Feak'dir.

League of Legends online oyunu, Defense of the Ancients göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. DotA modundan değişik olarak bu oyunda "Kabiliyetler" ve "Rünler" sistemi oluşturulmuştur. Oyunda kabiliyetler üzerinde yapılan bir farklılık DotA'dan değişik olarak kullanılan şampiyonların kabiliyetlerine, alınan eşyaların katkılarını eklemesidir. Yani edinilen her eşya, sahip olunan kabiliyetlerin etkilerini yükseltmektedir. Bazı kabiliyetler, edinilen eşyalardan %50-%60 olarak etkilenirken, bazı yetenekler ise eşyanın direkt olarak katkısını alabilmektedir.

MOBA türü strateji oyunu olan League of Legends online oyununda temel unsur takım çalışmasıdır. Bu oyunda ana noktayı bu kısım oluşturuyor diyebiliriz. Takım oyunu kurarak rakibinizin alanını istila etmeye dayalı bir oyun prensibidir.

Bu oyunda 3 değişik oyun tarzı kullanma imkanı sunan toplamda 4 adet farklı harita bulunmaktadır. Oyun her geçen gün gelişme gösterdiği için bu sayı her an değişkenlik götürebilir.

Bu oyunca karakter satışı ve Rp satışı çok önemlidir. Özellikle bu tür alış verişlerinizi güvenilir ve kendini ispatlamış olan firmaları tercih etmelisiniz. League Of Legends Rp Satışında en güvenilir ve en uygun fiyat çıkaran firma olan Mntgame'i sizin için tavsiye edebiliriz. Bu firmanın uzun yıllardır piyasaya hakim olduğunu ve yetenekli, işini severek yapan bir kadroya sahip olduğunu düşünecek olursak, daha iyi bir yer bulamayacağınızı söyleyebiliriz. 

League Of Legends Karakter Satışında da bu firmayı kullanabilirsiniz. Firma üzerinden yaptığınız işlemlerin ne kadar hızlı olduğunu kendiniz görmelisiniz. Yaygın olarak kullanılan bir firma olduğu için Mntgame, sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunacaktır. Tüm bunların yanında hızlı bir işlem ağına sahip olması, sizi tam anlamıyla tatmin edecektir. Mntgame seçiminin ardından gönül rahatlığıyla oyununuza devam edebilirsiniz. Artık tek düşünmeniz gereken oyunda neler yapacağınız olacaktır.

ÜRÜN ADI PRODUCT NAME

PUAN POINT

STOK DURUMU STATUS

BİRİM FİYATI PRICE

ADETİ CUSTOM

İŞLEM MOVEMENTS

400 LOL Riot Points TR - 14.04 13.62
840 LOL Riot Points TR - 28.07 27.23
1780 LOL Riot Points TR - 56.14 54.46
3620 LOL Riot Points TR - 109.66 106.37
6450 LOL Riot Points TR - 189.49 183.81

Tüm Çekilişler

YORUM GÖNDER MÜŞTERİ YORUMLARI