Metin2 Bot

Metin2 Bot

8,2 MNTPUAN

Uzun yıllardan beri online olarak oynanan oyunların başında Metin2 gelmektedir. Metin2 Online oyunu ilk yıllardan beri her zaman en fazla oynanan oyunlardandır. MMORPG yapımı olan bu oyun binlerce kişi tarafından her gün defalarca oynanmaktadır. Oyun içerisinde bir çok değişik karakter bulunmaktadır. Her karakterin kendine özgün özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca her karaktere göre farklı donanımlar bulunmaktadır. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da belirli bir para biriminin oluşturulması lazım. Metin2 oyununda "Yang" ismi verilen paranın bulunmasıyla birlikte, karakterinize daha kaliteli donanımlar kullanabilme imkanı sunabilirsiniz.

Metin2 Online Yang elde etmek için çok dikkatli bir inceleme yapmalısınız. Özellikle piyasanın çok altında satış yapan sitelerden kesinlikle alış veriş yapmamalısınız. Özellikle bu şekilde satış yapan sitelerin hepsi kısa bir süre sonra ortadan kayboldular. Bu konuda uzun yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte Mntgame, sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Çalışma prensibi olarak en uygun fiyat politikasını izleyen Mntgame, kaliteli seçimleri sizin için en uygun oranlarıyla sunacak.

Metin2 Online oyununda "Yang" oranının fazla olması sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Oyun içerisinde seçmiş olduğunuz karakterlerin özelliklerine göre satın alabileceğiniz bir çok donanım bulunmaktadır. Bunları alabilmeniz için kullanacağınız yang için güvenilir bir firma bulmanız gerekmektedir. Mtngame, size tüm olanaklarını sunacaktır. Metin2 oyununda karakter seçimi çok önemlidir. Özellikle karakterlerin donanımlarına bakarak seçmeniz ilerleyen dönemlerde çok işinize yarayacaktır.

Mntgame firması sizler için Metin2 Online Karekter Satısı gerçekleştirmektedir. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve oluşturduğu güven ortamında sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyor. Sunmuş olduğu fiyatların uygun olması, kalitesiz görüntüsünü aklınıza getirmemeli. Çünkü Mntgame olarak en uygun fiyat politikasını uyguluyoruz. Bundan dolayı karakter seçiminden önce güvenilir ve uygun fiyat sunumu yapan bir firmaya ihtiyacınız olacaktır. Online oyunlarda en önemli nokta güven konusudur. Güven sorunu yaşayacağınız firmalarla asla iş yapmamalısınız.

 

ÜRÜN ADI PRODUCT NAME

PUAN POINT

STOK DURUMU STATUS

BİRİM FİYATI PRICE

ADETİ CUSTOM

İŞLEM MOVEMENTS

m2bob 9 gün - 17.33
m2bob 13 gün - 26.50
m2bob 20 gün - 33.22
m2bob 25 gün - 36.11
m2bob 40 gün - 57.24
m2bob 75 gün - 175.39
m2bob 95 gün - 207.21

Tüm Çekilişler

YORUM GÖNDER MÜŞTERİ YORUMLARI