Hakkımızda

Mntgame.com Hakkında

Mntgame Logo
Online oyun alanında en büyük sitelerden birisi olan Mntgame, lider olmanın haklı gururunu yaşarken bu alanda kendisinden beklenen ve yapılması istenen sorumlulukların da bilincinde olarak yoluna hızla devam ediyor. 2007 yılından beri aralıksız olarak sizlere hizmet vererek online oyun sektöründe "güvenilir liman" pozisyonunu her zaman koruyan Mntgame, her geçen gün yeni atılımlar yaparak pozisyonunu korumaya ve bulunduğundan daha iyi bir duruma getirmeye gayret ediyor.

İşimizi Severek Yapıyoruz

Mntgame çatısı altında çalışacak olan arkadaşlarımızı seçerken dikkat ettiğimiz en önemli nokta işini severek yapıyor olmasıdır. Özellikle yetenekli ve alanında uzmanlaşmış kalifiyeli personel seçimi yaparken her zaman önceliğimiz bu olmuştur. Çünkü ne kadar iyi hizmet verirseniz verin işini severek yapmayan bir kadroya sahipseniz asla başarılı olamazsınız. Bunun bilincinde olarak her kademede personel ihtiyacımızı bu temek prensip üzerinden karşılıyoruz.

Daima Gelişiyoruz

Şuanda online oyun sektöründe lider site konumunda olmamıza rağmen, liderliğin vahametine kapılmadan her zaman kendimizi geliştirecek alanlar arıyoruz. Özellikle daha fazla ürün, stok, hızlı teslimat ve uygun fiyat konularında sürekli "daha iyi nasıl hizmet veririz" sorusunu cevaplamaya çaba sarf ediyoruz. Ayrıca yurt içinde olan gelişmeleri yakından takip ettiğimiz kadar yurt dışında olan yenilikleri de yakından takip ederek ülkemize entegre etmeye çalışıyor ve en kaliteli hizmeti ayaklarınıza getiriyoruz. Özellikle yapacağımız yenilikler konusunda hem yurt içinde hemde yurt dışında çok ayrıntılı bir araştırma içerisine girerek "en kaliteli hizmeti en uygun fiyata nasıl sizlere ulaştırırız" düşüncesi içerisinde işlerimizi yapmaktayız.

Bahane Değil Çözüm Üretiyoruz

Özellikle online oyun sektöründe bahanelerin çokluğunu biliyoruz. Yaşanacak bir sorun karşısında bahanelerin arkasına sığınmak yerine, müşterilerimizle bire bir konuşarak sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bu alanda özellikle çok kaliteli, uzman, yetenekli ve işini severek güler yüzle yapan bir teknik ekip oluşturmuş durumdayız. Her koşulda ve yaşanan her sorunda, bahaneler üreterek kullanıcıları oyalamak yerine, hızlı bir şekilde olaylara müdahale ederek sorunu en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Online Destek Sağlıyoruz

Türkiye'de online oyun sektöründe online destek sağlayan ilk firma olarak tüm sorun ve sıkıntılarınıza anında cevap veriyoruz. Özellikle yaşayabileceğiniz en küçük sorunda yada içinden çıkamayacağınızı düşündüğünüz bir durumda "Online Destek" bölümümüzden yardım talep edebilirsiniz.

 

Tüm Çekilişler

YORUM GÖNDER MÜŞTERİ YORUMLARI